• |
ide | kryesore

Jeff Bezos, në një romancë të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Jeff Bezos ka nisur së fundmi një romancë të re dashurie pas divorcit me MacKenzie Scott.


Themeluesi i Amazon u fotografua nga paparacët në avionin e tij privat me të dashurën Luaren Sanchez. Jeff dhe Lauren, u vunë re nga vendet e tyre në dritaret e avionit ku ishin ulur . Pasi dolën nga avioni i tyre ata hipën në një makinë private luksoze. Aludimet  se dyshja kishte  nisur një lidhje kanë nisur që në janar të 2019. Që atëherë thuhej se ata po takoheshin me njëri-tjetrin, derisa Bezos njoftoi se ai dhe MacKenize ishin divorcuar pas 25 viteve martesë.


 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.