• |
ide | kryesore

PD mbledh të hënën Këshillin Kombëtar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike do të mbledhë Këshillin Kombëtar ditën e hënë.


Nëpërmjet një njoftimi për mediat, Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi bën me dije se Këshilli do të nisë punimet në orën 18:00, ndërsa është përcaktuar edhe axhenda e diskutimit.


Axhenda: 

1. Konstituimi i Këshillit të ri Kombëtar dhe zgjedhja e Kryetarit të Këshillit Kombëtar.
2. Zgjedhja e Kryesisë dhe Sekretariatit të Partisë; e Kryetarit të Komisionit të Apelimit, Integritetit dhe Etikës; e Komisionit Zgjedhor; dhe të Bordit Financiar të Partisë.
3. Njoftimi i përbërjes së Kryesisë së Grupit Parlamentar të PD.
4. Caktimi i drejtuesve te Departamenteve të Këshillit Kombëtar.

3 Comments

 1. Liri Demokraci, Liri Demokraci,
  Liri Demokraci, Liri Demokraci,
  Liri Demokraci, Liri Demokraci.
  Rrofte Partia Demokratike me ne krye shoket Luli, Gazment, Dritan, Mziu, Paloqja, dhe gjithe loqet e tjere.

 2. Liri Demokraci, Liri Demokraci,
  Liri Demokraci, Liri Demokraci,
  Liri Demokraci, Liri Demokraci.
  Rrofte Partia Demokratike me ne krye shoket Luli, Gazment, Dritan, Mziu, Paloqja, dhe gjithe loqet e tjere.

 3. Tek ajo pema ne hyrje te selise beni nga nje mut te madh secili dhe e keni kry detyren .
  mblidhi njerezit dhe ngriji ne protesat te pafundme , ndryshe ik dhe mos na qi rakun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu