• |
ide | kryesore

Fansat e Kylie Jenner ‘zbulojnë’ gjininë e fëmijës së dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner është përfolur së fundmi  në media se është shtatzënë për herë të dytë.


Kylie nuk ka reaguar ende ndaj këtyre aludime ,or fansat janë të bindur se ky lajm ësht i vërtetë  dhe kanë arritur të zbulojnë edhe gjininë e bebushit. Jenner publikoi në Instagram, ditën e djeshme foto të vajzës së saj, Stormi dhe  shkroi “Vajza ime e preferuar”, shoqëruar me emojin e një zemre në ngjyrë blu.Kjo ka bërë që ndjekësit të komentojnë se ajo është në pritje të një djali dhe prandaj Stormi do të jetë gjithmonë vajza e saj e preferuar.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu