• |
ide | kryesore

Së shpejti, seria e katërt e filmit “The Matrix”

-Instant, Paparazzi, Slider

Kompania filmike ‘Warner Bros’ ka zbuluar se së shpejti do të publikohet seria e re e filmit të vitit 1999, “The Matrix”.
Kompania  ka publikuar titullin e plotë të këtij filmi i cili titullohet “The Matrix: Resurrections” dhe ka treguar se pjesë e kastit  do të jenë aktorët: Keanu Reeves, Carrie Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Jada Pinkett Smith dhe Daniel Bernhardt. Filmi pritet të dalë në kinema dhe në platformën HBO Max më 22 Dhjetor të këtij viti.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.