• |
ide | kryesore

Rita Ora lancon këngën “Seaside”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtaeja Rita Ora  ka publikuar ditën e sotme këngën e saj  më të re.


Kënga “Seaside”është një bashkëpunim me tre këngëtarët: Diane Warren, Sofia Reyes dhe Reik.Klipi është realizuar në një vend bregdetar dhe Rita shfaqet si protagoniste kryesore e veshur me një fustan me gurë të shndrritshëm.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu