• |
ide | kryesore

Dhunuan të moshuarin dhe i vodhën 1340 euro, arrestohen dy të rinj shqiptarë në Greqi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke si autorë të dyshuar të një grabitjeje në një banesë në Halkidiki Grabitja në banesën e të moshuarit 76-vjeçar ndodhi në orët e para të mëngjesit të së premtes. Dyshohet se dy autorët, 23 dhe 26 vjec hynë brenda nga dritarja dhe dhunuan të moshuarin duke i kërkuar 1340 euro.


Ata i morën paratë dhe u zhdukën, shkruajnë mediat greke. Por arratia e tyre zgjati shumë pak dhe tani duhet të përballen me drejtësinë greke.


Top Channel


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.