• |
ide | kryesore

Ndërron jetë në moshën 19 vjecare aktori i “Our Idiot Brother”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Matthew Mindler ka ndërruar jetë në moshën 19 vjecare.

Trupi i tiju gjet  pranë kampusit të Universitetit Millersville në Qarkun Lancaster pasi u raportua i zhdukur të mërkurën nga kolegji i Pensilvanisë.
“Me zemër të pikëlluar ju njoftojmë për vdekjen e 19-vjeçarit Matthew Mindler nga Hellertown, Pensilvania, student i vitit të parë në Universitetin Millersville. Ngushëllimet tona janë me miqtë dhe familjen e tij gjatë kësaj kohe të vështirë”, Një kërkim për Matthew filloi që nga e enjtja, pasi ai u raportua i zhdukur. Policia e Universitetit Millersville dhe agjencitë e zbatimit të ligjit nga zona e kishin kërkuar atë që nga ajo kohë. Mindler u gjet i vdekur këtë mëngjes, të shtunën, 28 gusht në Manor Township pranë kampusit. Mateu u transportua në Qendrën Ligjore të Qarkut Lancaster nga mjeku ligjor për hetime të mëtejshme.Kjo është një kohë e vështirë për familjen, kampusin dhe komunitetin tonë. Unë kërkoj që komuniteti i kampusit të mblidhet për të mbështetur njëri-tjetrin dhe studentët tanë”, thuhej në deklaratën e bërë nga Universiteti Millersville.Ende nuk dihet shkaku i vdekjes.Matthew ishte i njohur për rolin e tij në filmin “Our Idiot Brother”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu