• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dita e diel do të jetë me vranësira dhe intervale kthjellimesh.


Reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit në veriperëndim e perëndim, gradualisht reshjet do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të vendit, hera-herës reshje në formë shtrëngatash kryesisht përgjatë Ultësirës Perëndimore.


Era nga veriperëndimi- jugperëndimi me shpejtësi 1 deri në 10 m/sek.

Tempteraturat: 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu