• |
ide | kryesore

Orlando Bloom flet për aksidentin që për pak i kushtoi jetën

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Orlando Bloom së fundmi ka zbuluar aksidentin e rëndë që  i ka ndodhur para disa vitesh.


Përmes rrjetit të tij social, Instagram, Orlando postoi një  foto të  vitit 1998 dhe tregoi  se aksidenti ndodhi teksa po ngjitej në tarracën e shtëpisë së një miku, kur u rrëzua dhe theu shtyllën kurrizore.“Ky jam unë me mbajtësen e shpinës rreth vitit 1998 dhe rreth tre muaj pas aksidentit kur rashë tre kate dhe theva shtyllën kurrizore, duke i shpëtuar vdekjes dhe paralizës. Jam mirënjohës për për gjymtyrët e mia që më lejojnë të shtyj kufijtë e mi dhe të jetoj jetën”, u shpreh aktori në postim.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu