• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e hënë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dita e sotme sjell mot kryesisht me diell në bregdet dhe zonat e ulëta, por vranësira kalimtare do të ketë nga paraditja deri në mbrëmje në zonat malore shqiptare.


Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes duke shënuar deri 11°C, por rritje me 2°C sjell mesdita kur pritet maksimumi 30°C.Era do të fryjë e lehtë deri në mesditë kur forcohet në  mesatare dhe e fortë, forcim që zgjat deri vonë pasdite kur pritet qetësim i saj në tokë dhe det.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu