• |
ide | kryesore

Ribashkimi i Kanye dhe Kim , shkak reperi Drake

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja raportuan së fundmi se Kim dhe Kanye janë rikthyer së bashku.


Sipas tyre dyshja kanë tërhequr kërkesën për divorc dhe po përpiqen të rindërtojnë marrëdhënien e tyre. Mirëpo  burime të afërta kanë treguar për “Page Six” se reperi nuk është rikthyer me Kardashian por po organizon shfaqje të tilla, për të rritur shitjet e albumit “Donda”, më shumë se ato të albumit të Drake. Dy reperët i kanë publikuar albumet pothuajse në të njëjtën kohë; “Donda” më 29 gusht, ndërsa “Drake Certified Lover Boy”, albumi i Drake, do të lancohet më 3 shtator.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu