• |
ide | kryesore

Shfaqja televizive e kuzhinierit të famshëm hiqet nga transmetimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Shfaqja televizive e kuzhinierit të njohur Gordon Ramsay është është hequr pas transmetimit të serisë së re.

Sipas mediave , arsyeja ka të bëjë me  rënien e shikueshmërisë dhe komentet negative që emisioni ka marrë.Lajmi është konfirmuar edhe nga një zëdhënës i, BBC i cili deklaroi se shfaqja nuk do të kthehej për një sezon të dytë.Shfaqja transmetoi nëntë episode në shkurt dhe arriti rreth 2.7 milion shikues . Në “Bank Balance” konkurrentët u përpoqën t’i përgjigjen pyetjeve në mënyrë të saktë në mënyrë që të fitonin grumbuj shufrash ari dhe në fund të fitonin një çmim të parë deri në 100,000 £.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu