• |
ide | kryesore

Video/ Portieri i Reims nxjerr telefonin dhe i kërkon Messit t’i bëjë foto me… djalin

-Instant, Sport, Video


Të gjithë të cmendur pas Messit. Madje, aq sa të harrojnë rezultatin e ti bëjnë argjentinasit kërkesën e pazakontë: jo një foto së bashku, por të bëjë fotografin për pak caste… të Pleshtit me të birin. Ky është rasti i portierit të Reims, Rajkovic, i cili mori menjëherë telefonin, duke i kërkuar argjentinasit, që t’i bënte foto me djalin e tij të vogël në krahë.

Foto e bërë nga Rajkovic u vë menjëherë virale, por edhe vetë foto që iu bë portierit duke fotografuar Messin e të birin. Lionel Messi bëri debutimin e tij me PSG, në transfertën kundër Reimsit, duke zëvendësuar Neymar në minutën e 66.

https://youtu.be/vaPtVXlsVwU


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *