• |
ide | kryesore

Ben Affleck dhe mamaja e JLO, së bashku në një reklamë kumari (Video)

Paparazzi, Slider

Aktori Ben Affleck është shfaqur s fundmi  në një reklamë për ‘WynnBet sportsbook’ së bashku me mamanë e këngëtares Jennifer Lopez, Lupe.


Në reklamë, Ben shfaqet i dashuruar me kumarin teksa të tjerë personazhe prane tij si dhe Lupe gëzojnë fitoret.
Kujtojmë se në 2014-ën, Ben u përjashtua nga lojërat e fatit për mashtrim.


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *