• |
ide | kryesore

Shkeli rregullat e pandemisë, arrestohet këngëtari i njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari  Till Lindemann është arrestuar së fundmi nga autoritetet ruse.


Sipas mediave të huaja , Till është vënë në pranga në dhomën e tij të hotelit pasi ka shkelur rregullat e pandemisë që janë vendosur nga qeveria ruse.Lindemann njihet si vokalisti dhe tekstshkruesi i grupit Neu Deutsche . Gjithashtu ai është shfaqur në filmat: Rammstein: Paris dhe Lichtspielhaus.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu