• |
ide | kryesore

Van Jones reagon ndaj aludimeve se është në një lidhje me Kim Kardashin

-Instant, Paparazzi, Slider

Van Jones ka folur për herë të parë rreth aludimeve se është në një romancë dashurie me Kim Kardashian.


Dyshja filloi të përflitej në media pas divorcit të Kim me Kanye dhe u fotografuan nga paparacët së bashku. Mirëpo së fundmi Van ka treguar për “Page Six” se nuk ka patur kurrë një lidhje me Kardashian. “Unë nuk kam bërë kurrë asnjë koment në lidhje me thashethemet për mua dhe Kim Kardashian pasi më dukej absurde”, deklaroi ai.  Gjithashtu edhe Kim ka mohuar lajmet dhe sipas disa burimeve ajo është rikthyer me reperin.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu