• |
ide | kryesore

Ish partneri i Kourtney Kardashian demaskon publikisht Scott Disick

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick së fundmi kritikoi ish-partneren e tij Kourtney Kardashian duke i  dërguar mesazhe ish të dashurit të saj, modelit Younes Bendjima.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Scott i dërgoi Younes një foto të Kourtney duke u puthur me partnerin e saj aktual , reperin Travis Barker.”Hej, a është mirë kjo vajzë? Shok, cfarë është e gjithë kjo? Në mes të Italisë…”, shkroi ai poshtë fotos së dërguar.Menjëherë Bendjima i është përgjigjur Disick dhe i rikujtoi se nuk është shoku i tij prandaj të mos shtiret.”Nuk ka rëndësi për mua përderisa ajo është e lumtur. P.S: Unë nuk jam shoku yt”, iu përgjigj modeli. Gjithashtu ai postoi mesazhet për fansat në Instagram.Younes dhe Kourtney qendruan së bashku nga viti 2016 deri në 2018 pas marrëdhënies së saj me Scott.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu