• |
ide | kryesore

Scarlett Johansson dhe Chris Evan, sërish bashkë në një film

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë  raportuar së  fundmi se aktorët Chris Evans dhe Scarlett Johansson do të luajnë sërish bashkë  në një  film.


Sipas tyre ata do të luajnë në  filmin e ri “Ghoster”, një  prodhim i Apple TV+ . Ndërsa detajet po mbahen të fshehura, ai përshkruhet si një film ‘aventurë, aksion dhe romantik me koncept të lartë’ në vijën e “Romancing the Stone”, me Michael Douglas dhe Kathleen Turner të  vitit 1984.Regjisori i “Rocketman” dhe producenti i “Bohemian Rhapsody”, Dexter Fletcher do të drejtojnë projektin. Ndërkohë, skenari do të shkruhet nga skenaristët e “Deadpool” dhe “Zombieland”.Filmi është projekti më i fundit i “Apple TV+” pasi shërbimi i transmetimit duket se do të zgjerojë fushën e ndikimit të tij edhe në pjesën e filmave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.