• |
ide | kryesore

Zbulohet data e publikimit të sezonit të tretë të “You”

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është publikuar  traileri i sezonit të tretë të serialit amerikan, ”You”.


Aktori Penn Badgley rikthehet si vrasësi Joe Goldberg në sezonin e tretë  dhe ai do të bashkohet me një personazh të ri që do të jetë: djali i tij.Platforma,”Netflix” bëri publik trailer-in e serialit,  dhe konfirmoi që premiera e këtij sezoni do të jetë më 15 tetor të këtij viti.Në trailer paraqitet  Joe dhe Love ( si të martuar duke rritur djalin e tyre të vogël të quajtur, Henry.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu