• |
ide | kryesore

Albumi i Kanye zbulon tradhëtinë ndaj Kim Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Para disa ditësh u publikua albumi “Donda” i reperit Kanye West.

Albumi i cili është emëruar në nder të nënës së tij të ndjerë, përmban 26 këngë, ndër to edhe bashkëpunime me reperët Jay-Z, The Weeknd, Travis Scott, Kid Cudi, Lil Yachty,etj. Së fundmi një burim ka zbuluar për “Page Six” se një ndër këngët e tij,  “Hurricane” tregon tradhtinë ndaj Kim Kardashian pas lindjes së dy fëmijëve të tyre të parë. “Kënga është një farë mënyre dëshmia e tij për gjithçka që ka bërë gabim dhe marrja e përgjegjësisë për përfundimin e martesës.”, u shpreh burimi.Kim dhe Kanye  po përfliten prej ditësh për një ribashkim.Aludimet  nisën pasi dyshja  u fotografuan  duke drekuar së bashku.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.