• |
ide | kryesore

Ndryshohen datat e publikimit të dy filmave të Tom Cruise

-Instant, Paparazzi, Slider

Dy filmat e njohur të Tom Cruise, “Top Gun: Maverick” dhe “Mission: Impossible 7” kanë shtyrë sërish premierën,


Sipas mediave të huaja , filmat do të jepen vitin e ardhshëm për shkak të variantit Delta të Covid-19.“Maveric” do të shfaqet më 27 maj të vitit 2022, ndërkaq “Mision: Impossible” më 30 shtator të vitit 2022.“Maveric” ishte planifikuar të shfaqej fillimisht më 24 qershor 2020, mirëpo ishte shtyrë për 23 dhjetor 2020, për shkak të pandemisë .Ndërkohë, “Mission: Impossible” ishte caktuar të jepej premierë më 23 korrik të vitit 2021 ndërkaq së fundmi ishte shtyrë për 19 nëntor 2021.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu