• |
ide | kryesore

Video/ Çfarë gafe Kumbulla: Lewandowski i kalon të gjithë, golin e shënon Krychowiak

-Instant, Sport, Video

Komplikohet keq tani ndeshja për Shqipërinë, që në dukje po ushtronte presion në kërkim të barazimit, por prapa bën gabime katastrofike. E tillë është ajo që solli golin e tretë të polakëve, që lindi nga një pasim i gabuar i Bares për Lewandowskin, që përfiton nga një gabim i dytë i Kumbullës që kishte zotërimin e topit për një moment dhe lejoi sulmuesin të kalonte dhe Berishën e të jepte një asist që Krychowiak nuk mund ta gabonte, për 3-1 e minutës së 54.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *