• |
ide | kryesore

Video/ Mbrojtja ‘harron’ Buksan në zonë: Polonia ndëshkon 2-1 kuqezinjtë

-Instant, Sport, Video

Dy goditje në portë e dy gola për Poloninë, që në fundin e pjesës së parë rimarre avantazhin, në sfidën kualifikuese për Botërorin 2022 kundër Shqipërisë. Pikërisht në momentin më të mirë të skuadrës së Rejas, një harkim në zonë ka gjetur të vendosur keq mbrojtjen dhe Buksa me kokë mposhti Berishën për herë të dytë: topi u përplas në shtyllë dhe përfundoi në rrjetë, me portierin që nuk mund të bënte asgjë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *