• |
ide | kryesore

Detaje të reja/ Turistja e dehur që ra nga anija në Vlorë ishte italiane

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Vlorë, ku një 25-vjeçare humbi jetën pasi ra nga një anije turistike dhe humbi jetën.


Viktima ishte turiste italiane e cila ka qenë në gjendje të dehur në momentin që ra nga anija që drejtohej dhe 47-vjeçari Aleksandër Golemaj.


Ky i fundit është arrestuar nga policia për moszbatim të rregullave për mbrojtjen e jetës. 47-vjeçari i fiksuar pas kapitenit pirat Jack Sparrow, personazhit kryesor të serialit “Pirates of the Caribbean”, i luajtur nga Johny Depp, dhe e imitonte atë duke u veshur si një pirat. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.