• |
ide | kryesore

Anëtarja e grupit “Little Mix” zbulon emrin e djalit të porsalindur

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak kohësh anëtarja e grupit “Little Mix”,Perrie Edwards u bë nënë për herë të parë.

Atëherë ajo tregoi se kishte mirëpritur një djalë me të dashurin e saj Alex Oxlade-Chamberlain duke mos dhënë më shumë detaje për fansat . Mirëpo  së fundmi,  këngëtarja ka zbuluar emrin dhe portretin e djalit.Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Perrie ka publikuar disa foto dhe ka shkruar “2 javë të dua. Unë kurrë nuk kam ndjerë dashuri si kjo më parë! Axel Oxlade-Chamberlain”.Edward  dhe Chamberlin konfirmuan se ishin në lidhje në Shkurt të vitit 2017.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu