• |
ide | kryesore

Brad Pitt flet për pasiguritë rreth paraqitjes së jashtme : Nuk kam më stil, jam plakur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori  Brad Pitt ka folur së fundmi për paraqitjen e tij të jashtme.


Gjatë një interviste të dhënë,Brad ka rrëfyer se nuk ka më stil pasi është mëi vjetër dhe ndihet më çuditshëm. Gjithashtu ndjenjat për modën po zbehen për shkak të moshës së tij dhe tani preferon që të jetë sa më i thjeshtë dhe vetëm detajet janë ato që kanë rëndësi për të. “Unë nuk dua të dukem i dukshëm, por nëse i afrohesh, e vëren. Janë ato detaje që janë të rëndësishme për mua. Është shumë rraskapitëse për të ndjekur trendet” u shpreh Pitt.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.