• |
ide | kryesore

I jep fund beqarisë aktorja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Heléne Yorke është martuar me partnerin e saj.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Helene publikoi foto e veshur me fustan nuserie dhe tregoi se e i ka dhënë fund beqarisë me 3 Shtator në Brooklyn, New York. “U martova”, shkruajti aktorja krahas fotove.Dasma u mbajt në afërsi të Grand Army, ku ata kishin takimin e tyre të parë në shkurt 2019. Cifti u fejua në fillim të këtij viti në ditën e Shën Valentinit.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu