• |
ide | kryesore

Ndërpriten xhirimet e serialit “The Offer”, shkak aktori i njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Së  fundmi janë ndërprerë xhirimet e serialit dramë “The Offer” Paramount Plus për shkak se njëri nga anëtarët e produksionit rezultoi i infektuar me Covid-19.


Një  burim ka treguar për”Daily Mail” se ishte aktori Miles Teller, ai që u konfirmua pozitiv me koronavirus, pasi refuzoi të bënte testin dhe të vaksinohej.“Miles Teller nuk është i vaksinuar. Ai refuzoi gjithashtu të bënte testin. Solli virusin në xhirime dhe tani e gjithë puna duhet të ndalojë.” u shpreh burimi. Mirëpo, publicistja e aktorit , Lauren Hozempa mohoi spekulimet por refuzoi të fliste më tepër.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu