• |
ide | kryesore

VIDEO/ Erdogan godet në kokë djalin e vogël që preu shiritin para tij

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një video e presidenti turk Recep Taip Erdogan teksa godet në kokë një fëmijë është bërë “hit” në të gjitha mediat turke.


Mediat kanë publikuar momentin gjatë inagurimit të një ure në qytetin e Rizës, vendlindjes së presidentit, ku fëmija ka prerë shiritin para presidentin.


Nga pamjet shihte se fëmija ka gërshërët në duar ndërkohë që Erdogan vë re se ai e ka prerë shiritin para, dhe e godet me gishta në kokë, duke e qortuar.

6 Comments

 1. Ça pret miku i Ramës!!!!Njësoj janë si njëri dhe tjetri.Fëmija fëmijë është por çdo heqin organizatorët!!!Në burg të gjithë për sabotim.

 2. Ca budallenjsh jane ca rrota kari ketu tek lapsi.

  Me kujtojne ata pleqte plehra me pagese atje tej mero gelbaza atje tek Tema.

  Vetem pse eshte takuar Ram droga me Erdoganin , na e bejne Erdon mik te Rames dhe tani per kete arsye e ofendojne kot me kot presidentin e Turqise .

  Injorant idiote.

  Nga ana tjeter, nuk eshte goditje fare , por terheqje vemendje nga Erdogani.

  Femija vetem qeshte.

 3. Bjeri more kelyshit. Erdogani diktator por ama i ka nja 7 mije resorte atje, ku shkojne nga e gjithe bota. Jo si ne vetem ato te oligarkeve miqte e Narkomnit me citjane dhe kepucet me maje, kurse kur vesh kostumin vesh atlete palla karit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu