• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja , Louisa Lytton dhe i fejuari i saj, Ben Bhanvra janë bërë prindër për herë të parë.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram  Louisa postoi një foto dhe tregoi lajmin për fansat.“Dhe pastaj u bëmë tre. Mirë se vjen në botë, ne jemi krejtësisht të pushtuar nga dashuria”, shkroi ajo .Aktorja zbuloi se ishte shtatzënë nëpërmjet një letre drejtuar mamasë së saj.“E dashur nënë, nëse do të jem një nënë si ti, e di që do të jem më e mira.Ti më ke mbajtur dorën për 32 vjet, më ke mësuar të drejtën nga e gabuara, më ke korrigjuar drejtshkrimin dhe më ke ndihmuar të shoh dritën në fund të çdo tuneli. Dhe tani do të më udhëzosh që të bëhem mama”, shkroi Lytton.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu