• |
ide | kryesore

Enrique Iglesias jep lajmin e keq për fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Enrique Iglesias  ka zbuluar së fundmi një lajm të keq për fansat.


Gjjatë një bisede me Ricky Martin dhe Sebastian Yatra, ku promovuan turin e ri ,Enrique deklaroi se ka ndërmend të të heqë dorë nga muzika.“Ky mund të jetë albumi im i fundit. Nuk është diçka që po e mendoja vetëm tani. Në fakt ka vite që dua të tërhiqem nga muzika.Jam në atë periudhë të jetës që po e mendoj seriozisht ta mbyll. Në fakt kam dashur ta bëjë këtë që prej 2015-ës. Do vazhdoj të shkruaj këngë, por në një tjetër mënyrë. Nuk do ketë më albume apo punë si të tanishmet”, ka rrëfyer  këngëtari.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu