• |
ide | kryesore

Pas akuzave të Angelina Jolie për ngacmim seksual, reagon producenti i njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Producenti , Harvey Weinstein,ka reaguar së fundmi ndaj  akuzave të Angelina Jolie për ngacmim seksual.


Në një deklaratë për “TMZ” , Harvey mohoi pretendimet e ngrejtura dhe u shpreh se aktorja e ka bërë gjithcka për publicitet.“Asnjë sulm dhe as një përpjekje për të sulmuar.“Është e pavërtetë dhe një marketing për klikime. Ju jeni Angelina Jolie, çdo mashkull dhe femër në botë, jam i sigurt që interesohet për ju. A po ju sulmon e gjithë bota?”, deklaroi producenti. Reagimi i tij vjen pas akuzave që bëri Jolie teksa po promovonte librin e saj të ri “Know Your Rights”.Angelina u shpreh për “The Guardian” se Weinstein e kishte ngacmuar seksualisht  gjatë xhirimeve të një filmit “Playing by Heart”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu