• |
ide | kryesore

Bie nga pallati në ndërtim, humb jetën punëtori në Kavajë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Kavajë.

Policia njofton se një punëtor 55-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim dhe për pasojë ka humbur jetën


Detaje nga policia:

Më datë 07.09.2021, rreth orës 08:30, në Kavajë, dyshohet se duke punuar në një pallat në ndërtim, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën punëtori shtetasi P. Gj., 55 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.