• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner kandidon për ‘Guvernatore e Kalifornisë’, i ndalon fëmijët e saj të përfshihen

-Instant, Paparazzi, Slider

Caitlyn Jenner ka zbuluar se po kandidon për vendin e guvernatorit të Kalifornisë.

Ajo është shprehur se tashmë nuk dëshiron që të ketë mbështetjen në vota të familjes së saj, madjë ju ka kërkuar edhe fëmijëve që të qëndrojnë ‘jashtë’ nga kjo garë pasi jeta personale është e ndarë nga ajo profesionale.


 “Thirra secilën prej tyre dhe ju kërkova të qëndronjnë  jashtë kësaj, “shpjegoi Jenner. Ajo ka shtuar se mbështetja private është gjithmonë e mirëpritur, ajo nuk do të kërkojë asnjë favor nga pasardhësit e saj të profilit të lartë. “Unë u thashë fëmijëve të mi, kur bëni diçka të tillë nuk jam vetëm unë që marr vendime. Natyrisht, unë vij së pari në vendimmarrje, por pastaj me të vërtetë ndikuese dhe-nuk e di nëse e dini, por unë kam një familje të profilit shumë të lartë, “tha ajo me shaka në podkast- tregoi një burim për ‘The Daily Posta’ .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu