• |
ide | kryesore

Emri i autorit që plagosi dy vëllezërit në Shkodër

-Instant, Lajme, Të fundit

Xhevahir Fikaj është autori i plagosjes së vëllezërve Gruda në Shkodër. Ai është shpallur në kërkim nga Policia pasi plagosi me sende të forta Lad Grudën dhe më pas qëlloi me pistoletë Ilir Grudën.


Fikaj kishte një konflikt pronësie me vëllezërit Fshatin e Ri, Shkodër.


Ndërkohë Lad dhe Ilir Gruda janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu