• |
ide | kryesore

Del në shitje makina ku u qëllua reperi i ndjerë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se makina ku ndodhej reperi i ndjerë Tupac është nxjerrë në shitje.


Sipas tyre, makina do të shitet për 1.7 milion dollarë dhe ndodhet në në sallën e ekspozitës të Celebrity Cars në Las Vegas. Tupac ishte brenda në makinë së bashku me shoferin e tij Suge Knight kur u qëlluan me armë nga një makinë tjetër.


Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu