• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori i “My Big Fat Greek Wedding”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur grek Michael Constantine ka ndërruar jetë në moshën 94 vjeçare


Lajmi u konfirmua për mediat  nga menaxherja e tij Julia Buchwal e cila tregoi se aktori vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe ndërroi jetë  në shtëpinë e tij në Pensilvani i rrethuar nga familjarët. Constantine filloi karrierën  aktrimit në teatrot e qytetit të Nju Jorkut . Ai ishte i njohur për rolin e tij në filmin ” My Big Fat Greek Weeding”


N

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu