• |
ide | kryesore

Rita Ora merr çmimin “Ikona e Stilit” në Javën e Modës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtaret e famshme Rita Ora dhe Charli XCX dukeshin tejet me stil të enjten në mbrëmje teksa bënë një shfaqje mbresëlënëse në “Daily Front Row’s Fashion Media Awards”, të organizuar në Rainbow Room në Rockefeller Center të New Yorkut.


Interpretuesja e hitit “Hot Right Now”, 30 vjeçe, bëri një hyre klasike në event e veshur me një fustan të zi, ndërsa këngëtarja tjetër e hitit “Fancy”, 29 vjeçe, dukej gjithashtu glamuroze në ngjyrën vjollcë,


Artistja shqiptare me renome botërore u shpërblye në këtë mbrëmje me çmimin e Ikonës së Stilit, kështu që natyrisht ishte e etur për ta shijuar mbrëmjen në maksimum.

Veshja e saj e zezë me mëngë voluminoze e bëri 30-vjeçaren të dukej tejet atraktive, ndërsa vuri në pah linjat e saj trupore.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu