• |
ide | kryesore

Kim Kardashian ndan me fansat momentin e vështirë që po kalon : Nuk jam aspak mirë

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian  ka rrëfyer së fundmi se po kalon momente aspak të lehta pasi i biri, Saint ka thyer krahun.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Kim postoi foto të djalit dhe tregoi se ai e theu krahun në disa vende.“Kush mendoni se qau më shumë sot? Djali im theu krahun në disa vende sot. Unë nuk jam aspak mirë,” shkroi Kim mbi foton ku dukej Saint në një karrige me rrota me dorën e djathtë të mbështjellë. Përsa i përket jetës sentimentale,  Kardashian po përflitet shpesh në media se është rikthyer me reperin Kanye West.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu