• |
ide | kryesore

Kim Kardashian, në luftë ligjore me fqinjët e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është përfshirë së fundmi në një betejë ligjore me fqinjët e saj.


Sipas mediave, Kim dëshiron të ndërtojë në shtëpinë e saj në Hidden Hills  një bunker nëntokësor dhe një “qendër Wellness” .Në dokumentet ligjore , fqinjët  i kanë kërkuar një gjykatësi të ndalojë ndërtimin bazuar në arsyetimin se “mund të shkaktojë humbjen e një jete”, për shkak të afërsisë me linjat e gazit. Planet e Kardashian për zgjerimin në pronë thuhet se përfshijnë: një kasafortë nëntokësore, një banjë nëntokësore dhe një strukturë parkimi nëntokësore,


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu