• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në një apartament në Fier

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një bombol gazi ka shpërthyer sot në në Fier, në një apartament të një pallati në lagjen ‘15 tetori’.


Dyshohet se shpërthimi i bombolës nuk ka sjellë dëme ne njerëz, por frika tek te zotët e shtëpisë dhe banorët e lagjes ka qenë e madhe, pasi kanë parë tymin të dalë nga brendësia e godinës.


Zjarrfikëset kanë nxjerrë bombolën nga shtëpia.

Ngjarja ka ndodhur ne një zonë të frekuentuar nga qytetarët, por fatmirësisht është mbyllur vetëm me disa dëme materiale.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu