• |
ide | kryesore

Shtrohet në spital aktorja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Kate Beckinsale është shtruar së fundmi në spital për shkak të një dëmtimi në shpinë.


Sipas “Page Six”, Kate ndodhej në Las Vegas duke xhiruar filmin e saj të ri “Prisoner’s Daughter,”, dhe në një moment ajo u ankua te kolegët se po ndjente shumë dhimbje shpine.Aktorja ndodhet ende në urgjencë dhe ende nuk dihet shkaku i dëmtimit.Beckinsale është e njohur për rolet e saj në filmat “Pearl Harbor” dhe “Van Helsing”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu