• |
ide | kryesore

Berisha shpall axhendën/ Të enjten fillon lëvizja në bazë nga Tirana

-Instant, Të fundit

Sali Berisha ka konfirmuar se të enjten do të ketë takimin e parë me demokratët për të dokumentuar tradhtinë e Bashës.


I pyetur në Syri TV ai tha se s’ka ndërmend më të takohet me Bashën, por se ai është i ftuar të shkojë në takimin me anëtarësinë të ballafaqohet për atë që ka bëre.


Berisha tha se aty do të shpallë axhendën e lëvizjes së tij që ka për qëllim rikthimin e PD-së në shina.

©Lapsi.al

8 Comments

  1. arroganca me të cilën i bënte këto gjëra ishte frymëzuese për djegie mandatesh dhe bojkot zgjedhjesh, tani është flakë kashte për t’u dukur se nuk ka ikur akoma nga Presidenca.

    Është pak a shumë si diferenca mes Sali Berishës para dy vitesh, që me një të lëvizur të dorës nxirrte grupin parlamentarë të PD nga Kuvendi pa e pyetur Lulzim Bashën, dhe Sali Berishën e sotëm, që duket si plak i vetmuar rrugëve, që gjuan me gurë makinën e Lulzim Bashës.

    1. Regon Bazja je ti more loqe që komenton ketu? IK SHKO PYET VELLAIN PREJ MAMAJE SE KUSH JA NGOPI PUDHIN DHE KE KA BABA!🤪🙈

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu