• |
ide | kryesore

Conor McGregor sulmon në “MTV VMAs” reperin e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se gjatë evenimentit “MTv Music Award” ka patur një konfikt mes Conor McGregor dhe reperit Machine Gun Kelly.


Sipas  “TMZ” Conor i kërkoi një foto reperit dhe aty nisi e gjitha mes tyre.Gun Kelly refuzoi që ata të kishin një foto dhe për këtë arsye  boksieri i hodhi një pije në drejtim të tij.Është dashur që të ndërhynte sigurimi në mënyrë që situata të mos agravohej më tej me dyshen që më pas u shpëndanë në drejtime të kundërta.Pas incidentit, McGregor nuk dëshiroi të zbulonte se i kërkoi reperit një foto, por mediat raportuan se një gjë e tillë kishte ndodhur.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu