• |
ide | kryesore

Kërkesa e Meghan dhe Harry-t për Mbretëreshën Elizabeth

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi ,Princ Harry dhe Meghan Markle kanë kërkuar një takim me Mbretëreshën Elizabeth.


Sipas mediave britanike, Meghan dhe Harry duan të prezantojnë vajzën e tyre, Lilibet me stërgjyshen e saj. Gjithashtu ata kanë kërkuar që  Lilibet të pagëzohet në kështjellën Windsor.Thuhet se në tetor, çifti do ketë një takim me të dhe aty do e diskutojnë cështjen e pagëzimit. Ndërkohë, mbretëresha ka biseduar me avokatët e saj dhe ka marrë vendimin që asnjë sulm tjetër i Meghan ndaj  familjes mbretërore nuk do tolerohet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.