• |
ide | kryesore

Kthehet pas dëmtimit, shënon e tregon gjurin e operuar: Ibrahimovic me ‘look’ të ri, por ‘ves’ të vjetër

-Instant, Sport

Zlatan Ibrahimovic kthehet të festojë në San Siro: suedezi shënoi kundër Lazios në stadiumin e shtëpisë duke u shfaqur me një pamje të re, një gërshet pas kokës së tij. Por këto tre muaj pa fushë ishin shumë të vështira për Ibrën i cili, pas ndeshjes, festoi rikthimin e tij te goli, duke postuar dy fotografi dhe dy data në rrjetet sociale: atë të 19 qershorit me imazhin e gjurit të operuar dhe atë të ekzaltimit pas dyfishimit me bardhekaltrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu