• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta

-Instant, Lajme, Të fundit

Pjesa më e madhe e vendit tonë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare duke filluar nga orët e para të ditës. Perjashtim bejne zonat malore pergjate kufirit lindor ku vranësirat janë më të shpeshta.


Këto kushte atmosferike mbeten deri mëngjesin e së martës. Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por nuk pësojnë ndryshime në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 31°C. Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h kryesisht nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu