• |
ide | kryesore

Prokuroria i kthen përgjigje Metës: Kandidatët për ministra janë të pastër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Prokuroria e Përgjithshme e ka plotësuar brenda ditës kërkesën e presidentit Ilir Meta, për verifikimin e kandidatëve për ministra.


Në përgjigjem e kthyer presidentit, Prokuroria e Përgjithshme thotë se pas verifikimeve të ministrave, janë të gjithë të pastër.


Sipas kthim përgjigjes, Prokuroria njofton se nuk ka rezultuar asnjë i proceduar penalisht.

Siç duket deri më tani, prokuroria nuk marrë parasysh asnjë veprim ndaj denoncimeve që janë bërë deri më tani ndaj anëtarëve të kabinetit Rama, shumica prej të cilëve kanë disa vite ministra.

7 Comments

 1. Hahaha gallate! Kenete e papame eshte kjo e jona! Nga ato mocalishtet me llum jeshil.

  Si ore, kemi nje bande mavi, qe brenda saj nuk paska asnje bandit!!! There is no fuckin logic here!!!

 2. Hahahahahahaahahahahaha

  Komedia hyjnore e Dante Alighierit do e kishte zili kte situate

  SPAK ka 2 vjet qe vazhdon te hetoje per Saje Qorrin,
  akoma s’ka maru hetimi

  1 vit e gjys per Teatrin Kombetar, qeka shume e veshtire,
  megjithe faktet pa fuuund…

  per ministrat e ktij, mrena minutit, pa maru fjalen ky,
  paskan hetu, hulumtu nje-per-nje imtesisht, dhe konkludu qe jane te paster…

  per 3 minuta

  O Qimete, qa bone?
  Te fala xhaxha sorres o qyqja e sorres

 3. Kandidatët për ministra janë të pastër?????????????????
  hahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………………….
  Si thane jane te paster?
  hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………..
  Po qene te paster keta athere pislliku nuk ekziston,

 4. Kjo e fundit ishte taktikë fatale për deputetët e bindur rishtazi, ndaj as nuk tentonin t’i kundërviheshin politikave të tij zhgënjyese për ardhmërinë e vendit, ata e njihnin mirë Sali Berishën dhe fundin që ua servirte me rrjetin e tij enverist. Ç’ke bërë do të të bëjnë, thonë o Sali! Ti nuk e besove derisa e pësove, pikërisht nga pjella dështake e kupolës tënde.Kuptojeni mire kerkesen e metes o shpellkare të dobicit serb salih,meta kerkoje qe a jane ne hetim dhe jo a jane te paster si thote Qimi i syrit

 5. aaa lapsi stilolapsi… dhe sot deformove dicka.

  ”’ Prokuroria njofton se nuk ka rezultuar asnjë i proceduar penalisht. ””

  Prokuroria ne asnje rresht nuk ka shkruar qe jane te paster apo te piset. Por , deri me sot , nuk kane asnje kallzim penal.

  Menjehere gomeret , me vrap ju sulen ferres qe ju hodhi Lapsi dhe filluan te pellasin si gjithmone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu