• |
ide | kryesore

E zhdukur prej katër ditësh, gjendet në spital aktorja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Tanya Fear është gjetur pasi u raportua e zhdukur prej katër ditësh në Los Angeles.


Sipas “CNN”,policia u njoftua të hënën rreth orës 11 të mëngjesit se Tanya ishte gjetur dhe ende nuk janë bërë të ditura detaje të tjera.Aktorja u raportua e zhdukur më 9 shtator nga miqtë dhe familja e saj të cilët duke përdorur hashtagun #FindTanyaFear në  rrjetet sociale, kërkuan ndihmën e ndjekësve për të ditur vendndodhjen e saj.Fear ka luajtur rolin e Dr. Jade McIntyre në një episod të serialit  “Doctor Who”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu