• |
ide | kryesore

I fejuari i Britney Spears deklaron publikisht: Do të firmosim një kontratë paramartesore

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh, këngëtarja Britney Spears zbuloi se ështe fejuar me partnerin e saj Sam Asghari.


Përmes rrjetit  social, Instagram, Britney postoi një video të dyshes dhe tregoi unazën e saj të fejesës.Shumë fansa uruan Spears për lajmin, por më pas nisën të pyesnin nëse cifti do të nënshkruante një kontratë paramartesore. Menjëherë pas këtyre komenteve , Sam ka reaguar në rrjetin e tij social dhe ka deklaruar se do të ketë një kontratë. “Faleminderit të gjithëve që janë të shqetësuar për Kontratën Paramartesore! Sigurisht që ne do të kemi një kontratë të hekurt për të mbrojtur koleksionin tim të makinave Jeep dhe të këpucëve në rast se ajo më lë një ditë”, u shpreh Asgahri. Ky lajm është konfirmuar edhe nga disa burime të cilët kanë treguar për “TMZ” se ekipi i Britney po punon për përgatitjen e saj.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu